Něco o mně

Vážení zákazníci,

vítám Vás na svých stránkách. Rád bych se Vám nejprve představil.

V truhlářském oboru pracuji již řadu let. V roce 1991 jsem se tomuto řemeslu vyučil a od té doby jsem mu zasvětil veškerý svůj pracovní čas. Do roku 1999 jsem pracoval pro firmu Truhlářství a nábytek Švarc Tábor. Od roku 2000 do roku 2019 jsem pracoval pro společnost Hochtief, kde jsem byl v roce 2016 vyhlášen nejlepším pracovníkem firmy za práci na rekonstrukci interiérů kláštera Broumov. Dělal jsem pro firmu vše od stavební truhlařiny po interiérové truhlářské práce všeho druhu. Od roku 2019 jsem se rozhodl, na základě tlaku svých zákazníků, vydat svou vlastní cestou.

Svým zákazníkům nabízím práci pouze z kvalitních a osvědčených materiálů. Pracuji s masivem i laminem. Používám materiály od osvědčených výrobců – Kronospan, Egger a další (dle potřeb a zájmu zákazníka). Kování používám od značek Hettich, Blum, Strong (opět přizpůsobuji potřebám zákazníka). Mým cílem je kvalitní práce, se kterou bude zákazník spokojený a z mé práce se bude těšit řadu let.

Má zakázková výroba pokrývá nejen to, co naleznete v záložkách fotogalerie, ale nebráním se žádné nové výzvě. Dle přání připravím cenovou kalkulaci či cenové kalkulace, pokud se bude zákazník rozhodovat mezi různými materiály.

Snažím se vyhovět představám svých zákazníků z celé republiky, ale nebráním se ani zahraničí.

A dále ať za mne mluví moje práce.

Novinový článek o mně: